Kariera


Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą w firmie GWS Poland, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: biuro@gwspoland.pl.

W przypadku naszego zainteresowania skontaktujemy się z Państwem.

Informujemy, że zebrane w procesie rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane przez GWS Poland Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Bagno 2 w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zebrane dane będą przetwarzane w celu prowadzenia procesów rekrutacji w Polsce. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

W przypadku przesłania nam swojego CV wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas danych w procesie rekrutacji. Zastrzegamy sobie możliwość odezwania się do wybranych kandydatów lub usunięcia wiadomości.